O nás

poskytovanie komplexných softvérových a IT služieb

V krátkosti o nás...

Sme mladá slovenská spoločnosť, ktorá má vo svojom tíme odborníkov s niekoľkoročnými skúsenosťami z oblasti vývoja softvérových produktov. Pri vývoji softvérových riešení sa snažíme vychádzať v ústrety svojim zákazníkom a navrhovať také riešenia, ktoré optimalizujú, automatizujú procesy v ich spoločnosti. Naším cieľom je poskytovať zákazníkom kvalitné IT služby a praktické riešenia.

 Snažíme sa vybudovať si vzájomný vzťah dôvery s každým zákazníkom, nakoľko vzájomná dôvera a profesionálny prístup sú podľa nás rozhodujúce momenty úspešnej spolupráce.

Čo vám vieme ponúknuť...

Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti vývoja softvéru a jeho nasadzovania do praxe. Vývoj softvéru na zákazku sme schopní pokryť v rozsahu celého životného cyklu, tzn. počnúc špecifikáciou cez analýzu, návrh, implementáciu, končiac nasadením do prevádzky a údržbou.

Hlavnou orientáciou spoločnosti je vytváranie softvérových riešení na platforme Microsoft .NET.

Pri spolupráci s nami sa stretnete s agilnými metódami softvérového inžinierstva s orientáciou na zákazníka, a aktívnym riešením problémov. Cieľom zavedených procesov je iteratívne doručovanie čiastkových verzií zákazníkom a tým kladenie dôrazu na skoré odhalenie nedostatkov a zmien požiadaviek. Výrazne sa tým redukujú náklady na vývoj softvéru a znižuje sa doba aplikovania zmien a novej funkcionality do produktu, či už sa jedná o desktop alebo webové aplikácie. So zákazníkom komunikujeme vo všetkých fázach životného cyklu projektu.

Nájdite aj vy v našej spoločnosti silného a spoľahlivého partnera!

 

Fakturačná adresa:

GT-Servis, s.r.o.
Hlavná 138 
027 44  Štefanov nad Oravou
IČO: 46 688 633
DIČ: 2023520378
IČ DPH: SK2023520378

Radi sa s vami stretneme

na adrese:
GT-Servis, s.r.o
Trojičné námestie 122
027 44  Tvrdošín
tel. kontakt: 0903 941 102
email: gtservis@gtservis.sk