E-shop

Chcete eshop ale dostupné eshopy nespĺňajú vaše predstavy o jeho fungovaní? Naši programátori vám vytvoria eshop podľa vašich predstáv.

Alebo nám dovoľte predstaviť vám, už hotové riešenie: ponúkame vám eshop, ktorý je automatizovaný na vstupe ako aj na výstupe. Eshop je možné využiť pri predaji formou preposielania objednávok, dropshippingu a veľkoobchodu.

Produkty do eshopu môžete cez XML feed napojiť z vášho skladového systému alebo zo systému vašich dodávateľov. Produktové informácie môžete následne čerpať z našej už vytvorenej databázy produktov. Čím získate čas na propagáciu vášho eshopu.

Prijaté objednávky od zákazníkov je možné prepojiť s účtovným systémom, ktorý využívate.  Objednávky sa automaticky nahrajú do účtovného systému, buď ako výdajky alebo hotové faktúry.

Môžete využiť ešte množstvo ďalších funkcií, ktoré eshop ponúka:

  1.  neobmedzený počet produktov, kategórií, jednoduché vkladanie, úprava
  2.  prepojenie s porovnávačmi cien, newsletter, množstevné zľavy, bodový systém, provízny program, top produkty, zľavové kupóny, darčekové poukazy
  3.  varianty produktov, súvisiace produkty, recenzie produktov
  4.  správa objednávok, štatistiky predaja, wishlist (zoznam prianí)
  5.  podpora viacerých jazykov a mien, grafický baner
  6.  zadanie rôznych typov prepravy – osobný odber, poštovné zdarma nad, ale výpočet výšky na základe váhy objednávky
  7.  výber z rôznych typov platby – prevodom, dobierkou, hotovosť

Eshop je možné tiež napojiť aj na kuriérov - DPD, Toptrans, Slovenská pošta, DPD - ČR - už viac nemusíte ručne prepisovať údaje z objednávok. Systém to urobí za vás.